Menu

Zabezpiecz dom już na etapie budowy

Domy w budowie często pozostają bez nadzoru. Kradzież narzędzi, materiałów budowlanych lub zwykły wandalizm narażają Cię na dodatkowe koszty, opóźnienie w realizacji inwestycji i niepotrzebne nerwy. Założenie alarmu pozwoli chronić Twoją własność. W razie włamania powiadomiony zostaniesz zarówno Ty, jak i grupa osób, które wcześniej zdefiniujesz.

 

 

Nadzoruj wykonawców

Możesz udzielić czasowego dostępu do Twojego domu ekipie budowlanej przekazując im tymczasowy, dedykowany kod lub kartę dostępu i w dowolnym momencie je dezaktywować.

Jeśli wolisz, możesz korzystając ze smartfona lub przeglądarki internetowej zdalnie rozbrajać alarm umożliwiając wykonawcom wejście na teren budowy, a po zakończeniu przez nich prac w ten sam sposób uzbrajać alarm.

 

Chcąc zabezpieczyć budowany dom często wystarczy zamontować jedynie niewielką część systemu alarmowego. Przygotujemy go specjalnie na potrzeby budowy i pokażemy jak z niego korzystać by w czasie prac nie uległ zniszczeniu. Dzięki temu będziesz mógł go wykorzystać gdy Twój dom będzie już gotowy.

Wykorzystując bezprzewodową komunikację łatwo dostosujesz system do bieżących potrzeb wynikających z prowadzonych prac.

Później, wraz z postępem prac możesz go rozbudowywać obejmując ochroną kolejne pomieszczenia. W końcu, gdy już zamieszkasz w wymarzonym domu, możesz przekonfigurować system alarmowy dodając elementy automatyki zapewniające mieszkańcom nie tylko bezpieczeństwo, ale i komfort.

 

Boisz się, że w razie incydentu nie zdążysz zareagować? Nie chcesz ryzykować konfrontacji z włamywaczami?
Pomyśl o podłączeniu alarmu do agencji monitorującej -  w razie  włamania możesz liczyć na szybką reakcję grupy interwencyjnej.

Współpracujemy z największymi agencjami ochrony działającymi na lokalnym terenie. Przedstawimy Ci ich warunki, Ty dokonasz wyboru, a my zajmiemy się techniczną realizacją.