Menu

Bezpieczeństwo

25 lat doświadczenia w rozwijaniu i produkowaniu alarmów to jeden z powodów, dla których Jablotron 100 jest wysokiej jakości, łatwo sterowalnym, pełnym innowacyjnych funkcji systemem.

Połączenie wysokiej jakości z perfekcyjnym kształtem

Wygląd każdego pojedynczego elementu został opracowany przy współpracy z najlepszymi europejskimi projektantami. Dzięki temu urządzenia te potrafią w pełni połączyć się z harmonią i pięknem każdego pomieszczenia.

Bezinwazyjny

Twój dom pozostanie nienaruszony dzięki wyjątkowej bezprzewodowej technologii Jablotron.
Bezprzewodowa instalacja pozwala na zmniejszenie kosztów i czasu montażu, a w przyszłości nie będzie Cię ograniczać, jeśli zechcesz zmienić aranżację wnętrza.

Zaprojektowane, by służyć ludziom

Zielone i czerwone podświetlenie przycisków na klawiaturze alarmu spowoduje, że natychmiast zorientujesz się, które części domu są zabezpieczone, a które nie.

Dodając kolejne elementy systemu (nowe czujniki lub elementy sterujące) dokładasz kolejny „segment” do klawiatury Twojego alarmu.

Funkcjonalny

Jablotron 100 nie tylko ochroni przed włamaniem, ale dzięki czujkom środowiskowym wykryje wyciek wody, gazu lub pożar. Dodatkowo system inteligentnie steruje nawet 32 urządzeniami w Twoim domu i ogrodzie. Możesz zdalnie włączać i wyłączać urządzenia, ustawiać instrukcje dla poszczególnych pór roku lub wprowadzać całe łańcuchy komend.

Dostępny

Przejmij pełną kontrolę nad swoim systemem alarmowym z dowolnego miejsca na świecie.
Za pomocą aplikacji MyJABLOTRON możesz zdalnie uzbroić swój alarm i zarządzać urządzeniami oraz odbiornikami w swoim domu.

Ochrona ważnych dla Ciebie rzeczy

Rozszerz bezpieczeństwo korzystając z nowych kamer IP. Streaming na żywo dostępny jest bezpośrednio w aplikacji MyJablotron, a nagrania ze zdarzeń alarmowych są automatycznie rejestrowane.

4 SPOSOBY STEROWANIA TWOJĄ CENTRALĄ JABLOTRON 100
Nieważne czy potrzebujesz rozbroić alarm, włączyć oświetlenie w ogrodzie czy też otworzyć bramę garażową, zawsze masz do dyspozycji kilka sposobów by to zrobić.


Klawiatura z segmentami


Aplikacja mobilna


Aplikacja w przeglądarce


Brelok